*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › Chrudim: Pečovatelská služba non-stop

Chrudim: Pečovatelská služba non-stop

Chrudim: Pečovatelská služba non-stop
26.11.2015

Aktuální kontakt

Kontakt na Zdravé město

Potřeby klientů pochopitelně nejsou a ani nemohou být časově omezeny, proto je nyní pečovatelská služba v domácnostech klientů dostupná 24 hodin denně a 365 dní v roce. Služba není určena pouze seniorům!

Nově je služba dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to po předchozí domluvě, která je pro nastavení služby nezbytná.

Pečovatelskou službu poskytujeme občanům, kteří se z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení ocitli v situaci, kdy potřebují podporu v péči o vlastní osobu a o domácnost. Nejsme pobytové zařízení, naší snahou je pomoci klientovi setrvat co nejdéle doma, kde je mu nejlépe. Vyvracíme předsudek, že pečovatelská služba je určena pouze seniorům.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*