*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › Dobříš: Happening "Pojďme tvořit na hřiště"

Dobříš: Happening "Pojďme tvořit na hřiště"

Dobříš: Happening "Pojďme tvořit na hřiště"
26.1.2016

Aktuální kontakt

Kontakt na Zdravé město

Dne 1. října proběhl již 7. ročník akce „Pojďme tvořit na hřiště“. Tento rok nám přálo počasí. Teploty byly téměř letní a tak se děti hojně zapojovaly do činností, které nabízely jednotlivé organizace.

Tento rok se na akci přihlásilo celkem 26 organizací zejména z neziskového sektoru. Jsme rádi, že se tento rok účastnili této akce 3 nováčci – jmenovitě Vodohospodářská společnost Dobříš, Soukromá školka Sluníčko a Sdružení Dej mi šanci. Letošní ročník nabídl sportovní vystoupení sportovkyň z Gymnastiky Dobříš a z Aerobik studia Orel.

Městská policie Dobříš připravila ukázku z výcviku služebního psa. Jednalo se o vyhledávání omamných látek a pronásledování pachatele. Děti v hojné míře využily možnost získání dětského řidičského průkazu. Pesoklub Dobříš nám představil pejsky možné k adopci a dále představil svoji činnost. U dalších mnoha stánků probíhal zajímavý program a bylo možné se seznámit s činností organizací a navázat neformální kontakty. Mezi hosty, kteří přijaly pozvání k účasti byl tento rok Státní zdravotní ústav, který představil svůj program na prevenci dětských úrazů.

Celou akci velmi hezky zpříjemnilo hudební vystoupení Pokleslého orchestru Dobříš a Základní umělecké školy Dobříš. Na závěr této akce došlo k předání výtěžku z BENEFICE 2014, která tento rok byla ve prospěch organizací – volnočasový KLUB BIJÁK a PESOKLUB DOBŘÍŠ.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*