*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › Humpolec: Místní podnikatel podporuje soutěž "Mládí"

Humpolec: Místní podnikatel podporuje soutěž "Mládí"

Humpolec: Místní podnikatel podporuje soutěž "Mládí"
26.2.2015

Aktuální kontakt

Kontakt na Zdravé město

Tato soutěž vznikla z iniciativy místního rodinného pivovaru a Města Humpolec, hlavním organizátorem soutěže se stalo Městské kulturní a informační středisko v Humpolci. Soutěže se účastní humpolecké základní školy (ZŠ Hálkova a ZŠ Hradská) a střední školy (Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky, Česká zemědělská akademie a Technické učiliště)

Soutěž probíhá celoročně, souběžně se školním rokem (od září do června), slavnostní vyhlášení vítěze soutěže proběhne vždy v listopadu následujícího roku za předešlé období.

Při slavnostním vyhlášení výsledků zde zajistili kulturní program právě humpolečtí občané – studenti, sportovci, atd.

Dlouhodobým cílem soutěže je rozvoj vzdělanosti ve městě a podpora talentovaných žáků a studentů města Humpolce při jejich studiu na základních a středních školách a na odborných učilištích, výhledově i na vysokých školách a to formou podpůrných grantů a pomoci při budování jejich mediální známosti.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*