*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › Roudnice n.L.: Letní výtvarné dílny v galerii

Roudnice n.L.: Letní výtvarné dílny v galerii

Roudnice n.L.: Letní výtvarné dílny v galerii
16.3.2015

Všechny děti si užívají volných dnů a rodiče si někdy nevědí rady, jaký program dětem připravit a jak je zabavit. Stejně jako jiné organizace, zaměřující se na volnočasové aktivity pro děti a mládež, tak i roudnická galerie v období prázdnin připraví Letní výtvarné dílny pro malé i velké školáky (od 6 do 15 let), kteří mají rádi výtvarnou tvorbu a umění. Děti mohou absolvovat různá témata dílen během všech čtyř dnů, nebo si vybrat jen některé dny či jeden den.

Tvořit budeme přímo v expozici, ve výtvarném ateliéru i v parku před galerií. V průběhu dílen se děti dozvědí o práci v galerii, historii naší budovy, dějinách umění, a jednotlivých uměleckých směrech a tendencích. Objevíme spolu nové techniky, materiály a výtvarné postupy po vzoru významných umělců přímo před originály.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*