*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › Val. Meziříčí: Bezbariérová naučná stezka

Val. Meziříčí: Bezbariérová naučná stezka

Val. Meziříčí: Bezbariérová naučná stezka
26.1.2016

Aktuální kontakt

Kontakt na Zdravé město

Naučných stezek, na kterých nenajdete ani jedinou překážku, není mnoho. Jednu takovou mají ve Valašském Meziříčí ve Zlínském kraji. Bezbariérová naučná stezka se nachází v areálu bývalých kasáren. Je dlouhá 800 metrů a sjízdná jak pro tělesně postižené na vozíčcích, tak pro rodiny s kočárky a malými dětmi. Při procházce je navíc možné zahlédnout řadu vzácných a ohrožených živočichů.

Naučná stezka má jedenáct zastavení, na kterých představuje život ve vodě i na březích kolem rybníčku na vojenském cvičišti bývalých kasáren.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*