*
  • jiná temata, portály..
  • ..
  • .
 
Dobrá Praxe
Národní síť Zdravých měst
Ukázky řešení z měst, obcí a regionů
eng
- -
 


      Podpořeno ze zdrojů:

Logo: ESF

Logo: Ministerstvo pro místní rozvoj

Logo: Ministerstvo životního prostředí

Logo: Mládež v akciSystém splňuje podmínky
Systém splňuje technické podmínky Ipv6.
úvodní stránkaStřípky › MAS Rozkvět: Cykloturistický 1/2Maraton

MAS Rozkvět: Cykloturistický 1/2Maraton

MAS Rozkvět: Cykloturistický 1/2Maraton
6.11.2016

Aktuální kontakt

Kontakt na Zdravé město

Dne 24.9. se v našem regionu zářijový sobotní den nesl ve sportovním duchu. Startoval totiž 14. ročník tradiční cykloturistické akce Slavnosti plodů 2016 a Lhenický terénní 1/2Maraton, jehož součástí byl také Rodinný běh a závod na 10 km. Motto: Běhej pro druhé.

Cykloturistická akce odstartovala u kostela sv. Martina a vedla po tradiční trase ovocnářské cyklostezky. Někteří účastníci tohoto „cyklozávodu“ se poté připojili k Rodinnému běhu.
Běh měl charitativní záměr, který z části podpořil Chelčický domov sv. Linharta. Další část získaných prostředků byla určena na zakoupení herního prvku do areálu lhenického fotbalového stadionu.

Na prvním ročníku Rodinného běhu se sešlo několik desítek lidí. Pochvalovali si pestrost terénu i zajímavou volbu tratě s nádhernými výhledy do přírody.
Vzhledem k úspěšnosti akce je naplánováno její opakování příští rok.i
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.
*